ВІДРИЖКА “ХОЧУ ЩЕЕЕ”

18.02.2019 20:18

 

Відрижка - симптом вкрай неприємний, особливо якщо ви принцеса. Загалом, у “пристойному суспільстві” такими справами займатися негоже, тому пропоную розібратися чому виникає цей конфуз.

 

Перш за все для здійснення акту відрижки потрібна велика кількість повітря в шлунку. Давайте по-чесному, у людини думки “Хм, а може посмакувати відбірним повітрям” точно не виникне. Якщо при цьому ми відкидаємо органічні хвороби, яких, між іншим, статистична меншість, то залишається психологічна причина. Давайте розбиратися: в нормі людина їсть їжу, тобто щось матеріальне. З точки зору шлунково-кишкового тракту, повітря - це не суміш газів чи частина духовного світу, а пустота. Значить, є якась причина, що змушує людину споживати пустоту і таким чином наповнювати і розтягувати шлунок. Найчастіше люди непомітно заковтують повітря під час трапези, коли їдять жадібно, відкусуючи великими шматками. Так їдять, коли голодні чи трохи побоюються, що відберуть, а значить треба поспішати отримати “більший шматок пирога”. Оскільки йде мова про психосоматичний симптом, цей перфоменс тіла є неусвідомленим. А тепер давайте поєднувати: така людина має несвідомий страх недоотримати щось, тому намагається взяти все і навіть більше. Проте, на жаль, цю потребу неможливо задовольнити, так як немає ні чіткого розуміння, що саме потрібно, ні задоволення від самого процесу досягання.

 

Що робити? Знайти ситуацію де є неусвідомлена незадоволена потреба. Шукайте там, де ви не проявляєте себе, де не відчуваєте жодних емоцій (вони витіснені в тіло). Потім приділіть 5 хвилин свого часу і запишіть всі свої “хочухи”. Пишіть всі 5 хвилин, навіть якщо на тридцятій секунді фантазія закінчилася (все, що спадає на думку). Після, 2 хвилини викреслюйте те, що “не лежить” - залишаться тільки справжні бажання. Оскільки робота інтуїтивна - логічно обґрунтувати не потрібно. А потім складайте план дій для здійснення своїх бажань.

 

Якщо вас цікавить глибше розуміння медичних аспектів психосоматики - запрошуємо на наввчальний семінар "Медичні основи психосоматики. Гастроентерологія"

Назад

Koнтакт

PavlenkoCenter
Соломенская улица 1

0976953203

тел.0976953203

Работает на Webnode